Back to Question Center
0

Що є найбільш конкретною частиною оптимізації пошукової системи нерухомості?

1 answers:

Сьогодні більше, ніж будь-коли, люди готуються в Інтернеті під час пошуку нових будинків та квартир. Власникам бізнесу було б корисно знати, що майже 90% покупців житла вважає, що веб-сайти нерухомості є найціннішим джерелом інформації, коли мова йде про покупку будинку або пошук професійних ріелтерів.

Для тих власників підприємств, які хочуть, щоб їх веб-сайти з нерухомістю процвітали та збільшувались обсяги трафіку, створення успішної стратегії SEO є обов'язковим. Сьогодні я надам вам найкращу тактику щодо оптимізації веб-сайту з нерухомості.

real estate search engine optimization

Крок за кроком Посібник із отримання вашого веб-сайту нерухомості на початок пошуку Google

Орієнтація на місцеві ключові слова

За статистикою, 70% домашніх покупців починають пошук за місцевим ключовим словом, наприклад, "Ріелтор Каліфорнії". "Незважаючи на те, що більшість ріелторів обслуговують декілька регіонів, коли ви починаєте свій веб-сайт, краще зосередити увагу на первинному місті, у якому ви зайняті бізнесом. Більшість експертів з SEO пропонують оптимізувати ваш сайт для пошуку нерухомості з ім'ям міста в них.

Інший важливий аспект - зробити ваш веб-сайт ресурсом. Наприклад, на сторінці "Життя в Каліфорнії" надаються відомості про дитячих садках та шкільних округах, середній дохід, рівень злочинності, корисну статистику середнього домогосподарка тощо.Пам'ятайте, що вміст вашого веб-сайту має бути як інформативним, так і релевантним. Він працює таким чином: чим більше націлений веб-сайт вашої нерухомості, тим кращими шансами його рейтингу є високі показники видавців.

Заповніть веб-сторінки з цікавим та цінним контентом

Найкращий спосіб керувати органічним трафіком на ваш сайт, щоб регулярно оновлювати свої веб-сторінки з цікавим вмістом. Спеціалісти з SEO рекомендують писати повідомлення в блозі про властивості, які ви особливо прагнете продати. Кожен з цих публікацій в блозі має націлюватися на конкретну адресу ресурсу, яку потенційні покупці будинку будуть шукати за допомогою Google.

Оскільки адреса стає ключовим словом, розгляньте його в мета-описі, тезі заголовка, тегами alt і, звичайно, в змісті.

Під час створення та публікації ваших текстів переконайтеся, що кожен з них містить не менше 200 слів. Прийміть унікальний вміст, який детально описує функції вашої власності.

Зробити якісні фотографії та відео

Скористайтеся перевагами фото та відео. Високоякісні фотографії власності, яку ви продаєте, є невід'ємною частиною успішної оптимізації пошукової системи нерухомості. Пам'ятайте, що вони є ключовими об'єктами взаємодії на об'єктах нерухомості. Покупці житла люблять бачити захоплюючі відеокурси всередині своїх майбутніх нових квартир та будинків. Захоплення відгуками на відео - ще одна чудова ідея для залучення більшої кількості відвідувачів на ваш веб-сайт.

website seo

Оптимізувати свій сайт для мобільних пристроїв

В даний час все більше і більше людей віддають перевагу мобільному пошуку до пошуку на ПК. Статистика показує, що майже 90% сучасних покупців будинку шукають за допомогою мобільного пристрою під час процесу покупки нерухомості. З огляду на ці цифри, очевидно, що створення мобільного веб-сайту є вирішальним чинником оптимізації пошукової системи в нерухомості. Ресурсний веб-дизайн допомагає вам випереджати конкуренцію, збільшуючи його видимість в пошукових системах. Більш того, адаптивний дизайн допомагає заощадити кошти на керуванні веб-сайтами.

Сподіваюся, вам сподобалося ці корисні поради щодо вдосконалення оптимізації пошукової системи веб-сайту на ринку нерухомості. У разі виникнення будь-яких запитань, не соромтесь звертатися до команди Semtal Source . Ми хотіли б почути від вас!

December 22, 2017