Back to Question Center
0

Чи існують які-небудь стратегії для Twitter SEO?

1 answers:

У 2017 році SEO перетворився на масовий маркетинговий канал. Сьогодні оптимізація пошукових систем полягає не лише в тому, щоб отримувати ресурси в пошукових системах. Для кращого розуміння того, що стосується SEO, вам слід спочатку зрозуміти, як соціальні медіа впливають на SEO.

Було доведено, що залучення соціальних мереж є невід'ємною частиною високого рейтингу веб-сайтів. Соціальні сигнали можуть навіть збільшити місцеві рейтинги SEO.

twitter seo

Це працює так: розмір вашої спільноти та його взаємодія є цінними показниками вартості та якості вашого контенту.Більш того, вміст із соціальних мереж часто відображається в результатах пошуку Google. Ось чому величезна цільова популярність Twitter та взаємодія із вмістом вашого бренда дуже корисні для вашого бізнесу.

Таким чином, сьогодні Semalt експерти розкажуть вам про найефективніші поради щодо оптимізації оптимізації вашого Twitter. Застосовуйте їх на практиці, щоб розширювати свій наступний та ваш бізнес.

Twitter Основи SEO, які слід знати

1. Розробка ефективної стратегії Twitter SEO


Перше, що вам слід зробити, це створити успішний стратегічний план. Як правило, стратегії починаються з загальних цілей. Визначте основну мету, визначивши які результати ви очікуєте від використання Twitter для маркетингу. Може бути, ви прагнете підвищити рівень поінформованості про бренд, продавати нову послугу або збільшити трафік блогу?

Як тільки ви закінчите визначити свою мету, наступним кроком буде вибір та перевірка найбільш підходящої тактики досягнення цих цілей.

2. Зосередження уваги на голосі бренду

Пам'ятайте: кожен твір відображає ваш бренд. Ось чому ваші твірні повідомлення завжди повинні бути вірними голосу вашого бренда, представляючи вашу фірмову ідентичність. Переконайтеся, що вони звертаються до вашої цільової аудиторії.

Ще однією важливою річ є редагування - редагування ваших твітів не тільки для помилок, але до тих пір, поки ви 100% впевнені, що кожен твір відображає всі деталі, які ви хочете поділитися з клієнтами.

3. Постійно росте співтовариство

Не можна заперечувати, що розмір має значення. Однак, коли справа доходить до Twitter, заручення є королем. Зробіть шанувальникам поділитися своїм вмістом, але намагайтеся уникати дешевої тактики - вони просто не коштують інвестицій.

Замість того, щоб почати рух м'яча і тримати його рухаючись, залучаючи обох: поточних та потенційних послідовників. Почніть із створення цінного вмісту, який люди хочуть спілкуватися та ділитися. Інша справа - бути відповідальним - відповідати на питання та коментарі коментарів, відповідати на прямі твітів. Не забудьте повторювати будь-які згадки, додаючи свої нотатки.

4. Вибір правильних ключових слів

Дуже важливо, щоб ваш контент був легко знайти. Ви повинні ставитися до своєї Twitter так само, як будь-яка пошукова система. Спробуйте використати релевантні ключові слова у кожному твітові. Не забувайте про хеш-теги, біо, і підписи - вони також можуть допомогти вашій сторінці Twitter.

Пам'ятайте, що в більшості випадків люди шукають Twitter за ключові слова. Таким чином, переконайтеся, що ваш обліковий запис відображається у відповідності до вашої компанії.

seo twitter 5. Відстеження Twitter Traffic

Як кажуть, які не заходи не зростають. Ще не включили аналітику Twitter? Потім вам краще піти на це якомога швидше, щоб отримати негайний знімок того, як ви робите, і відстежувати своє захоплення тиждень за тижнем.
Google Analytics також може сказати, скільки сторінок ви відвідуєте з Twitter. Ці знання дадуть вам почуття того, скільки вашого трафіку можна простежити до Twitter.

Висновок

Як ми знаємо, Twitter - це багатолюдне місце. Створюйте повідомлення, які допоможуть вам відірватися від конкурсу. Тримайте свій вміст цінним і простим у читанні. Перш за все, зробити це актуальним і корисним, тому що саме так працює Twitter SEO Source .

December 22, 2017