Back to Question Center
0

Чи можна стати експертом з маркетингу пошукових систем із використанням блогу?

1 answers:

В даний час є поширеною думка, що кожен успішний блогер може розвинути більшу майстерність, щоб стати експертом з маркетингу пошукових систем. І наскільки реалізована ця ідея? Зрештою, це має сенс? Але я впевнений, що так, це робиться. Справа в тому, що як досить активний блогер, я ніколи не думав про себе, як про експерта з маркетингу пошукових систем. Тим не менше, ведення блогів та створення списку, схоже, йде вручну, враховуючи, що кваліфікований блоггер має активне рішення правильно зосередити увагу на завданні. Отже, давайте подивимося всю історію.

search engine marketing expert

Близько семи років тому я запустив свій перший блог. Мій блоговий проект був присвячений мотоциклам, і тепер я можу відчувати себе як мінімум одне - таким чином мені пощастило прийняти найкраще кар'єру будь-коли. Ці часи вже минули, і я не пам'ятаю нічого особливого, крім того, що мені стало нудно до смерті, тому що я просто чекав свого колишнього боса, бо деякі дивні причини призупинили дату мого офіційного розміщення. Але тепер я радий стикатися з цим незграбним досвідом. Врешті-решт, сьогодні я працюю над кількома великими стартапами, і майже не маю часу відпочити. Зазнавши ці дні, я розумію, що в основному блоггінг став невід'ємною частиною мого поточного прогресу, як фахівця з цифрового маркетингу. Іноді я навряд чи вірю, що це збулося, оскільки протягом останніх двох років я займався надто багатьма модулями цифрового маркетингу, такими як контент, соціальні мережі та маркетинг електронної пошти, оптимізація пошукових систем, інтегрована цифрова реклама та деякі інші міжфункціональні речовина, яку я навіть не міг покласти на простий англійський мову.

Я просто виступав за те, щоб керувати високоякісними інтернет-маркетинговими кампаніями для окремих клієнтів, які хотіли, щоб їхні нові бренди були актуалізовані та розроблені, починаючи з періоду отримання. Я не мав жодної особистої зацікавленості стати фахівцем у жодному з них, але одного дня я раптом зрозумів, що просто кинувшись на глибоке занурення в ці справи, я освоїла левову частку з них, майже не докладаючи жодних додаткових зусиль для цієї мети.

seo expert

І ось ми, нарешті, дізнаємося. Як стати експертом з маркетингу пошукових систем, не приймаючи життя? І я ненавиджу традиційні методи, оскільки вони зазвичай споживають занадто багато зусиль з нульовим поверненням готівки за навчальний період. Я вірю, що ви можете освоїти тему лише тоді, коли застосовуєте нові знання та поступово переходите на свій успіх. І, враховуючи їх постійно мінливу природу, давайте розглянемо кожен набір вмінь, який допоможе вам стати експертом з маркетингу пошукових систем, тільки починаючи з вашого блогу. Це може здатися дивним, але ви не можете більше робити ставки на звичайний трафік.

Таким чином, вам не доведеться чекати, поки ваші новинки блогу отримуватимуть це. Тепер ви можете отримати тракцію практично миттєво, використовуючи лише Google Adwords (або, наприклад, Bing Ads) за помірну вартість, оскільки ви сплачуєте переважно за вашу обізнаність або постійне дослідження ключових слів.Це все, що вам потрібно, щоб почати рухати правильний шлях, щоб стати експертом з маркетингу пошукових систем. Звичайно, окрім використання цієї тактики, вам все одно буде багато речей, таких як створення рекламних кампаній та реклами, а також оцінка та оптимізація всього, що ви можете використовувати.Таким чином, ви збираєтеся поступово опанувати предмет, щоб нарешті стати жорстким експертом з маркетингу пошукових систем Source .

December 22, 2017