Back to Question Center
0

Що таке SEO з цілеспрямованим маркетингом?

1 answers:

Маркетинг з наміром - це все, що поєднує SEO та контент. Коли змішувати розумно, SEO та контент-маркетинг стають неперевершеною зброєю, яка допомагає вашому бізнесу виділятися з натовпу конкурентів.

У 2017 році зустріч та перетворення попиту на споживача полягає у тому, щоб зробити ваш бренд видимим, переконливим та привабливим для клієнтів. Незважаючи на те, що більшість людей хотіли б думати, що їхній вибір грунтується на фактах і логіці, емоції як і раніше відіграють невід'ємну роль у прийнятті повсякденних рішень. Люди, як правило, пам'ятають досвід, а не текст. Саме тому створення текстів, що резонують із вашою аудиторією, є запорукою залучення вмісту.

what is seo marketing

Вміст є основним компонентом маркетингової стратегії SEO

Останні кілька років інтернет-магазини стали одним з найбільш бажаних способів здійснення покупок. Це основна причина, чому ваш веб-сайт повинен максимально оптимізувати вміст та залучати потенційних клієнтів там, де б вони не були. На щастя, ви можете легко досягти цієї мети, поєднавши зусилля з маркетингу SEO та контенту в єдину функцію.

Пам'ятайте, що пошукова оптимізація має вирішальне значення для виявлення вмісту. Перше, що вам потрібно зробити, це визначити ключові слова, які встановлюють комерційні наміри. Ці дані допоможуть вам краще зрозуміти наміри клієнтів, які, у свою чергу, допоможуть вам створити оригінальний вміст, який, швидше за все, буде конвертуватись.

Як об'єднати SEO з маркетингом контенту?

Пам'ятайте: розробка ефективної програми оптимізації контенту займає багато часу та зусиль. Спеціалісти Semalt рекомендують вам враховувати таку тактику під час створення вашого ідеального плану оптимізації контенту:

Знання вашої аудиторії є обов'язковим

Наступним є найголовніше пам'ятати: все, що твій бренд робить, включаючи продукт, сервіс, досвід та маркетингову стратегію, повинні обертатися навколо клієнта. Визначення цільової аудиторії допомагає створювати цікавий вміст у відповідних темах, які належним чином відповідають вашим потребам клієнтів.

Це золоте правило: якщо ви розумієте мотивацію вашої аудиторії, є більше шансів, що ви отримаєте вражаючий вміст, який допомагає збільшити дохід, стимулювати зростання та збільшити довгострокову стійкість.

Важливість оптимізації вмісту

Примітка: кожен фрагмент вмісту, який ви генеруєте, повинен мати причини існуючих. Як правило, мета вмісту - це інформування, освіта та розвага. Слід пам'ятати, коли створює стратегію вмісту.

Наступним кроком є ​​оптимізація вмісту для максимальної видимості. Під час оптимізації вмісту сайту Semalti фахівці рекомендують використовувати наступні поради:

  • Вибір цікавих та релевантних тем, які зацікавлені в інтересах, поведінці та демографічних показниках;
  • Включити правильні ключові слова;
  • Оптимізуйте свій вміст для мобільних пристроїв.

Інша пропозиція полягає в тому, щоб сконцентруватися на якості, а не на кількості. Пам'ятайте, що більше вмісту не означає кращого змісту. Цілком очевидно, що люди хочуть споживати цінний вміст, який персоналізований, релевантний та корисний для них.

seo marketing

Вимірюйте свої результати для підвищення продуктивності

Як кажуть, те, що не вимірюється, не може бути покращено. На щастя, в ці дні ви можете легко визначити рентабельність інвестицій, відстежуючи показники та отримуючи статистику ефективності вмісту лише за кілька кліків.

Ви можете дізнатись у кожній контентній кампанії, незалежно від того, досягнуто чи не досягнуто її цілей. Вимірювання та моніторинг допомагають вам визначити, що виділяло ваш найкращий вміст. Таким чином, ви можете відтворити успішні методології, тим самим поліпшивши маркетингову стратегію SEO на краще.

Висновок

Як ви бачите, поєднання SEO та маркетингу вмісту є одним із кращих способів збільшення трафіку вашого сайту та залучення якісних клієнтів Source . Дотримуйтесь наведеної вище тактики, щоб побачити, що відбувається з рейтингом вашого сайту!

December 22, 2017