Back to Question Center
0

Які поради щодо оптимізації SEO ви можете дати мені?

1 answers:

Оскільки добре доведено, що понад половина загального обсягу трафіку надходить безпосередньо з результатів звичайного пошуку, дозвольте мені навести короткі поради щодо оптимізації оптимізації трафіку. Добре, перш ніж почати, я хочу запевнити вас, що показуючи вам кілька порад з оптимізації SEO, це взагалі не означає, що я збираюся подавати заявки на будь-які маніпулятивні трюки, тіні методи, або не дай бог, будь-які схеми, що мають справу з чорним -Hat оптимізація пошукової системи. Мої поради щодо швидкої оптимізації SEO базуються виключно на перевірених на використанні методах, виходячи з останніх тенденцій у галузі, а також від останніх змін у пошуковому алгоритмі Google. Отже, давайте почнемо!

quick seo tips

Тут я збираюся зосередитись на фрагментах, оскільки зараз це одна з найпопулярніших тенденцій в SEO community. Отже, давайте подивимось кілька порад щодо оптимізації фрагментів SERP для оптимізації трафіку.

Швидкі поради щодо оптимізації пошукових систем для збільшення органічного трафіку з фрагментами SERP

Перш ніж почати, SERP зазвичай стоїть за будь-яким результатом пошуку, який ми бачимо в Google при введенні запиту пошуку в коробку. Звичайно, SERP може мати зовсім інший вигляд залежно від конкретного ключового слова, яке ми використовували для пошукового запиту. Таким чином іноді ми можемо бути добре показані на картах Google або відповідних відеороликах.

Повернутися до теми, типовий фрагмент SERP зазвичай складається з 3 основних частин, таких як назва сторінки, URL-адреса сторінки та мета-опис. Давайте подивимося, які короткі поради щодо оптимізації SEO можна застосувати до кожного елементу фрагмента SERP:

  • Заголовок сторінки рекомендується стояти десь у межах 55-60 символів для повного відображення пошуковою системою. Робіть так, покладіть ключове слово з найліпшим націлюванням і напишіть звуковий заголовок сторінки, щоб мати більший шанс, що він буде класифікований безпосередньо серед найпопулярніших результатів пошуку.
  • URL-адреса сторінки - друга важлива частина кожного фрагмента. Під час оптимізації URL-адрес своєї сторінки пам'ятайте, що вони короткі, але вони все-таки значущі і привабливі для кліків користувачів. Що стосується пошукових систем, дозвольте їм побачити ваші URL-адреси, багаті ключовими словами для ще більшого рейтингу. Зауважте, однак, бути наполегливим, щоб повністю виконати завдання, тому що як тільки ви зміните свої URL-адреси та отримаєте відмінну позицію у видавцях, будь-які виправлення чи подальші зміни після закінчення думки можуть призвести до втрати попередніх прибутків у рейтингу.

seo tips

  • Мета Опис має надати точне та точне зведення, яке має бути привабливим як для пошукових систем, так і для користувачів. Загальні мета-опису рекомендується виходити за межі обмеження до 156 символів. Зауважте, однак, що рамки для мобільних пристроїв вашого веб-сайту мають максимальну довжину опису мета-опису, що дорівнює лише 120 символів. Добре працюйте над мета-описом сторінок, користуйтеся ключовими словами, але вони все ще елегантні та привабливі для живих користувачів. Виконавши це, ви можете мати величезний приріст у користувацькому рейтингу кліків. Хоча мета-описи не мають прямого впливу на ваш рейтинг (і сам трафік), їх потенціал, що генерує CTR, може призвести до кращого визнання та, нарешті, вищої позиції в результатах пошуку Google Source .
December 22, 2017