Back to Question Center
0

Що змінилося в медичних бізнес-службах SEO?

1 answers:

Час літає швидко. Не дивно, що медико-санітарний SEO багато чого змінилося за останні кілька років. У сьогоднішній статті я розповім про найважливіші зміни, які торкнулися бізнес-послуг SEO протягом останніх двох років, щоб медичним працівникам було легше визначити, яким чином вони повинні оновлювати свої веб-сайти. Отже, ближче до точки.

business seo services

Вміст довгого формату - ключ

У 2017 році кількість пацієнтів, які звертаються до мережі Інтернет, шукати різноманітні теми, пов'язані з охороною здоров'я продовжує рости. Народні пошукові запити стають довшими і докладнішими. В результаті Google стає все більш інтенсивним у визначенні намірів користувача та поверненні більш релевантних результатів.

Беручи до уваги згадані вище спостереження, ми можемо зробити наступні висновки: пошукові машини віддають перевагу веб-сайтам з довгим формою, оригінальним змістом, що резонує з цільовою аудиторією. Оскільки сьогоднішні пошукові системи можуть швидко визначити рівень якості вашого контенту, настійно рекомендується зосередитись на створенні інформативних та читаних текстів.

Що стосується лікарень та медичної практики, то вони повинні зосереджуватися більше на намірах, крім конкретних ключових слів під час побудови своєї кампанії в галузі SEO. Дослідження, оптимізація веб-сайтів та коригування вмісту - це три речі, які медичні працівники повинні враховувати, коли вони глибше заглиблюються в світ SEO.

Значення мобільної оптимізації та побудови природних посилань

У 2012 році Google випустила одне ключове оновлення. Це все було про рейтинги сайтів вище, якщо вони використовують природні тактики зв'язку. Прості слова: коли бізнес-послуги залучають якісні SEO-посилання та створюють свою мережу як природно, так і чесно, вони отримують посилене повноваження Google і вищі місця в SERP. Зауважте, що вміст також має бути високоякісним та релевантним для пошукових запитів користувачів. Майте на увазі: Google дізнається, чи хтось копіював текст з іншого сайту.
Через три роки компанія Google змінила свій алгоритм рейтингу ще більше - пошукова система почала віддавати перевагу оптимізованим для мобільних веб-сторінкам. Ця примусова медична практика оптимізувати свої ресурси та цільові сторінки для мобільних пристроїв для підтримки їх рейтингу.

business seo

Обгортання вгору

Як ви бачите, перше, що медичні провайдери повинні розуміти, чому відвідувачі відвідують свій веб-сайт. Другий крок - оптимізувати ділянки, які потребують оновлення - це може підвищити рейтинг вашого веб-сайту. Коли ви зрозумієте відповіді, які шукають ваші пацієнти, надайте їм відповідну історію, вказуючи, яка тактика буде найкращим у їхньому випадку. Також корисно застосувати дані веб-аналітики для кращої видимості.

Як ви бачите, майбутнє SEO - це все про контекст. Ваша стратегія оптимізації вашої діяльності повинна обертатися у визначенні пріоритетних потреб ваших пацієнтів. Зосередьтеся на створенні цінного та цікавого контенту - рано чи пізно пошукові системи будуть винагороджувати вам високий рейтинг пошуку. Це все, що на даний момент. Якщо у вас виникли будь-які запитання або ви хочете поділитися своїми ідеями з SEO щодо вдосконалення бізнес-послуг, не соромтеся звертатися до нашої команди Semtal. Ми любимо чути від наших читачів Source .

December 22, 2017