Back to Question Center
0

Що таке пошукова оптимізація та як вона працює?

1 answers:

Що таке пошукова оптимізація? За визначенням, SEO - це комплексний набір методів, спрямованих на покращення обсягу та якості трафіку на вашому сайті, що походить із результатів звичайного пошуку.

Які основні моменти SEO? Щоб зрозуміти, що таке оптимізація пошукової системи, я пропоную розбити попереднє визначення на три основні компоненти.

what is search engine optimization

Кількість трафіку

Очевидно, чим більше трафіку ви отримуєте, тим краще працює ваш інтернет-бізнес. Кількість трафіку робить ставки на потрібних людей, які приходять на ваші веб-сторінки за допомогою кліків на сторінках результатів пошуку (видавців).

Якість трафіку

По визначенню, якість трафіку означає залучення лише тих відвідувачів, які дійсно зацікавлені у товарах або послугах, з якими ви маєте справу. Немає сенсу залучати відвідувачів з усього світу. Наприклад, немає якісного трафіку, коли люди, які шукають програмне забезпечення, відвідують ваш веб-сайт, що займається фруктами та овочами, саме тому, що Google запропонував їм це зробити.

Органічні результати

Найчастіше органічним трафіком є, мабуть, будь-який природний трафік, я. е. , тих, кого ви не повинні платити. Отже, багато результатів пошуку можуть переважно формуватися за допомогою різних платних оголошень, просто враховуйте цей факт.

Розуміння того, що таке оптимізація пошукової системи, давайте подивимося, як це працює. Точніше, я пропоную короткочасну перевірку, яка часто використовується як основи для початківців. Отримавши загальний огляд нижче, не соромтеся копатися в будь-якій конкретній темі, яка вам може знадобитися.

Створення веб-сайту з зручною для SEO структурою

Перш ніж поглибити цю проблему, вам потрібно буде переконатися, що ваші веб-сторінки побудовані дружньо, щоб бути добре індексовані пошуковими роботами. Незалежно від того, чи ви тільки що запустили новий веб-сайт, або просто хочете поглибити свій поточний, зручна для SEO структура починається з вибору потрібного доменного імені, до найкращої організації контенту та методів побудови посилань.

what is seo

Працюйте над своїми творами і пам'ятайте: контент - король

Просто візьміть це як належне - вміст завжди приходить першим. І є багато конкретних змінних про цю тему. Але тут є лише декілька речей, які вам потрібні - просто цікаво досліджувати ключові слова, стандартні методи створення контенту, оптимізованого для SEO, та необхідний набір спеціальних розміток, що допомагає пошуковим системам (як-от Google) "зрозуміти" ваш вміст.

Основи та деякі теми, пов'язані з будівництвом посилання

Після того, як ви відчуваєте впевненість у якості та зручному для SEO, а також відповідних технічних націнках, ви готові глибоко занурення у все про роботів. txt, просто перегляньте його. Що стосується основних тем побудови посилань, то я рекомендую починаючи з вивчення всього тексту прив'язки, щоб краще зрозуміти процес перенаправлення. Як тільки це буде зроблено, пропонуйте переглядати кілька точок, таких як гостьові блоги, заробляти посилання, а коли використовувати nofollow. Після того, як ви отримаєте все, ви будете готові піти на деякі розширені теми, як оптимізація рейтингів конверсій, місцеві та міжнародні SEO тощо Source .

December 22, 2017