Back to Question Center
0

Чи можете ви пояснити мені необхідність реєстрації пошукової системи?

1 answers:

Є три найпоширеніші пошукові системи, для яких вам потрібно надіслати свій сайт - Google, Bing та Yahoo. Якщо ваш веб-сайт з'являється на першій сторінці SERP усіх цих пошукових систем, це хороший знак для вас, який показує, що ваш сайт оптимізовано та подано. Однак, якщо він не підходить до ТОП, це означає, що ваші потенційні клієнти не можуть знайти ваш веб-джерело, і ви втрачаєте свої можливості для збільшення прибутку та покращення вашого визнання бренда.Щоб покращити цю ситуацію, вам потрібно зробити редизайн веб-сайту, провести виграшну рекламну кампанію та повторно надіслати веб-джерело пошуковим системам.

search engine registration

Чому я повинен подати свій сайт у пошукові системи?

Уявіть собі сценарій, що ви вже оптимізували свій сайт і навіть зробили редизайн сайту, але ваші рейтинги ще низькі. Що може бути причиною цього? Я збираюся розповісти вам секрет, чому у вас такі погані результати. Пошукові системи не можуть просто оцінити ваші зусилля в галузі SEO, оскільки ви не передаєте свій сайт у свої системи. Представляючи свій сайт пошуковим системам, ви отримуєте на них список і можете залучити якісний пошуковий трафік. Крім того, ви отримуєте можливість показати пошуковим системам всі ваші оновлення та зміни веб-сайту, як тільки ви їх реалізуєте. Власники веб-сайтів виграють від подання своїх веб-джерел пошуковим системам, оскільки вони можуть покращити свої рейтинги та підвищити рейтинг конверсій.

Як провести реєстрацію в пошукових системах?

  • Google

Дуже легко подати ваш сайт в Google. Вам потрібно сплатити будь-які збори або заповнити тривалі реєстраційні форми. Щоб надіслати свій сайт до Google, потрібно налаштувати свій сайт за допомогою Google Search Console. Після цього ви повинні перейти на веб-сторінку Google для відправки URL. Щоб виконати це завдання, потрібно вставити URL-адресу веб-сайту в поле пошуку, підтвердити, що ви - людина, встановивши прапорець "Я не робот" і натисніть кнопку "Додати URL".Крім того, доцільно надіслати карту веб-сайту через Google Search Console.

search engines

  • Bing

Ви можете надіслати свій сайт Bing так само, як ви представляєте його в Google. Щоб зареєструвати свій сайт за допомогою цієї системи, ви повинні перейти до Bing's Webmaster Tool і зареєструватися як користувач. Щойно ви отримаєте логін, вам потрібно вставити URL-адресу домашньої сторінки та натиснути кнопку "Відправити". Після подання процедури потрібно підтвердити право власності на домен. Щоб завершити процес перевірки, вам потрібно додати частину HTML-коду до заголовку вашого сайту.

  • Yahoo

Нещодавно Microsoft володіла пошуковими системами Bing та Yahoo. Це означає, що коли ви надішлете ваш сайт на Bing, ви також з'явитеся в результатах пошуку Yahoo. Раніше процедура подання Yahoo була сплачена. Проте в даний час цей каталог більше недоступний Source .

December 22, 2017