Back to Question Center
0

Які помилки можна зробити в SEO для бізнес-сайтів?

1 answers:

Пошукова оптимізація - це корисна рекламна техніка, яка може збільшити ваші шанси бути знайдені вашими потенційними клієнтами, коли вони шукають певний продукт або послугу, подібні до вашої, з Google, Bing, Yahoo та іншими популярними пошуковими системами. Якщо ви не з'являєтеся на SERP, ваші шанси на успіх на цифровому ринку є нульовими.

seo for business websites

Є багато способів, як ви можете дізнатись про ваш малий бізнес. Щоб покращити усвідомлення своїх брендів, власники бізнесу використовують такі рекламні методи, як реклама на радіо, оплачені онлайн-реклами, листівки тощо.Ці рекламні методи коштують великі гроші, і в більшості випадків це марно. На відміну від них, оптимізація пошукових систем є більш ефективною і доступною. Крім того, він забезпечує інтернет-продавців високу рентабельність інвестицій та залучає якісний цільовий трафік. Ви можете витратити деякий час на оптимізацію вашого сайту без необхідності платити за кожне нове керівництво, як-от з рекламою плати за клік. SEO є єдиною рекламною технікою, яка дає довгострокові результати. Ви не повинні очевидно інвестувати в пошукову оптимізацію щомісяця, оскільки рейтинг вашого веб-сайту не буде падати відразу.

Існують два основних типи SEO - позасторінкові та на сторінках SEO. Оптимізація на сторінці - це все про вдосконалення внутрішньої структури веб-сайтів, таких як взаємозв'язок, написання вмісту, оптимізація метаданих, код веб-сайту та вдосконалення структури.Офф-сторінок SEO - це все про оптимізацію за межами веб-сторінки. Вона в першу чергу складається з посилань на ваш сайт з інших авторитетних доменів. Ця методика оптимізації не підконтрольна, але ви можете вплинути на неї.

SEO для ділових веб-сайтів

Сайт SEO

Оптимізація пошукової системи на місці повністю знаходиться в рамках веб-майстер-контролю. Під час оптимізації оптимізації сайту на веб-сайті переконайтеся, що ви втілили всі правильні теги HTML та структуровані дані, щоб правильно структурувати ваш вміст. Розмітка вашого сайту повинна бути оптимізованою, оскільки вона служить основним сигналом для пошукових ботів, і розповість їм, як тлумачити ваш вміст. Кожна сторінка вашого сайту повинна мати своє ключове слово, щоб користувачі та пошукові системи змогли знайти ваш вміст. Переконайтеся, що ви використовуєте менш конкурентоспроможні та релевантні вашим пошуковим умовам вашої ринкової ніші. Ця концепція SEO особливо важлива для ділових веб-сайтів. Якщо ви є власником місцевої кафетерії, ваші потенційні клієнти не знайдуть вас, набравши "кафетерій" у вікно пошуку. Однак, якщо ви знаходитесь в Денвері, вам потрібно націлити більш точні ключові фрази "кафетерії в Денвері", щоб дати користувачам можливість легко знайти ваш сайт і приїхати на чай на своє місце. Доцільно також додати свій локальний сайт до Google Мій бізнес, де ви можете вказати свою фізичну адресу, номер телефону та електронну пошту.

seo for business Офф-сайт SEO

Off-page SEO - це побудова відповідних та якісних посилань на ваш домен з інших сайтів, пов'язаних з нішею. Це неправильне твердження, що кількість зворотних посилань є більш важливим, ніж їхня якість. Забагато посилань із низької якості та відповідних джерел пошкодить ваш рейтинг. На жаль, більшість автоматизованих інструментів побудови посилань створюють посилання соку таким чином і завдають шкоди бізнесу сайтів SEO. Більше того, Google покарає сайти для придбання посилань та інших шахрайських способів створення зв'язків.

Щоб виграти кампанію з оптимізації поза межами сайту, потрібно створити цінний вміст, який інші хочуть пов'язати. Крім того, ви можете скористатися публікацією блогу, оскільки це хороший шанс для створення більш якісних посилань Source .

December 22, 2017