Back to Question Center
0

Чи може Google SEO керівник поліпшити мої рейтинги?

1 answers:

Пошукова оптимізація - це технічний, аналітичний та дослідницький процес, який розроблений, щоб покращити видимість веб-сайту в пошукових системах та другий інтернет-дохід продавця. Загальновідомо, що вам потрібно оптимізувати свій сайт відповідно до всіх існуючих правил пошуку. Оскільки Google є найбільшим гравцем в цифровому світі, вам потрібно оптимізувати свій веб-сайт, дотримуючись правил оптимізації Google. Цей посібник із Google SEO присвячений ефективним методам оптимізації SEO, які допоможуть вам націлити якісний трафік на ваш сайт. Немає чорно-капельних методів SEO, наскільки це стосується Google.

google seo guide

Правила оптимізації Google

Google наполягає, що інтернет-продавці дотримуються своїх правил оптимізації веб-сайтів, щоб покращити роботу користувачів із цією пошуковою системою. Google заохочує сайти, які забезпечують середнім користувачам високоякісний вміст та якісні методи оптимізації білих капелюхів. Окрім того, останні оновлення Google наполягають на тому, що власники веб-сайтів роблять свої веб-джерела мобільними.

Якщо ви дотримуєтеся цих стандартних правил оптимізації, ви ризикуєте втратити свої позиції в SERP і отримувати штрафи від Google. Слід зазначити, що деякі методи поліпшення рейтингу веб-сайтів фактично є незаконними. Наприклад, спам і хакерство є незаконними в США та Великобританії.

Ви повинні дотримуватися цих правил Google або порушувати їх. Однак, якщо ви розумний і потенційний власник веб-сайту, вам слід подумати про наслідки служб оптимізації Black Hat.

Вся інформація, яка ви знайдете в цьому посібнику Google SEO, ідеально відповідає вимогам пошукової системи та допоможе вам покращити присутність на сайті в Інтернеті та залучити цільовий трафік.

Google SEO guide: Keyword Research

Ви повинні провести дослідження ключових слів перед початком процедури оптимізації вашого веб-сайту. Дослідження ключових слів дає змогу вибрати найбільш релевантні та цілеспрямовані пошукові терміни, які дадуть вам змогу залучити цільову аудиторію та покращити свої позиції в Google. Щоб провести якісне дослідження ключових слів і з'ясувати, які ключові фрази мають найвищу конкурентоспроможність, вам необхідно надати комплексний аналіз ринкової ніші.Бажано використовувати суміш довгохвилих та широких ключових слів. Щоб спростити процес пропозицій ключових слів, ви можете використовувати такі автоматизовані безкоштовні інструменти, як Планувальник ключових слів Google, інструмент пошуку ключових слів WordStrem і Semalt Auto SEO Tool .

Google SEO guide: Оптимізація на місці

Якщо ви вже завершили дослідження з ключових слів Google SEO і склали список найпопулярніших пошукових термінів, тепер настав час створити якісний і цікавий вміст для націлювання потенційних клієнтів. Найбільш цілеспрямовані ключові фрази повинні відображатися у вашому вмісті, природно, і повинні бути релевантними темі. В іншому випадку ваш вміст не буде читатися і виглядатиме як спам. Тому ви повинні уникати наповнення вашого вмісту ключовими словами, оскільки це змушує відвідувачів вашого веб-сайту розчаровуватись і дає поняття про пошукові системи, які ви намагаєтесь керувати пошуковими рейтингами.

seo guide

Google SEO guide: Будівництво посилань

Відмінний спосіб збільшити видимість вашого сайту - поділитися вмістом у соціальних мережах та створити відповідні посилання на ваш сайт. У Google є спеціальні фільтри, які постійно оновлюються для покарання веб-майстрів, які впроваджують технології побудови чорно-капелюхових зв'язків. Якщо ви вирішите прискорити процес оптимізації, придбавши посилання, будьте готові отримати частину штрафів від Google. Щоб покращити розпізнавання бренда та підвищити рейтинг кліків, застосуйте техніку публікації в блозі та створюйте високоякісний вміст, який буде доступний користувачам Source .

December 22, 2017