Back to Question Center
0

Які основні елементи оптимізації пошукових систем для статей?

1 answers:

Сьогодні ми поговоримо про основні елементи SEO для статей, які містять вміст, код та надійність. Ці три основні концепції кожної успішної кампанії SEO.

Читайте далі, щоб зрозуміти, як писати вміст, який не тільки оптимізований для пошукових систем, але також привабливий для людей. Отже, ближче до точки.

search engine optimization articles

Все обертається навколо вмісту

Написання пошукової оптимізації статті:

Вміст дійсно король. Це правда, що без HTML-коду, завантаженого ключовим словом на веб-сторінках, існує нульовий шанс, що ресурс отримає високу видимість в Google. Як ви вже знаєте, пошукові системи не можуть прочитати те, що вони не бачать.

Досягнення тексту HTML - перше, що робить павуки пошукової системи при індексуванні веб-сайту. Як тільки вони зроблені з цим, вони можуть швидко читати та зрозуміти ваш вміст. У випадку, якщо вашою метою є високий рейтинг у пошуковій системі Google, то для вас важливо забезпечити включення цільових ключових слів на всі сторінки веб-сайту. Розглянемо можливість розміщення ключових слів у заголовках та текстових текстах веб-сторінок. Якщо це можливо, підкреслити ключові фрази по всій копії тіла, виділяючи курсивом, підкресленням, складання або гіперпосилання на інший релевантний вміст.

Важливість кодування для SEO

Через те, що пошукові павуки мають проблеми з деякими мовами програмування, ви краще спроектуєте свій веб-сайт на широко прийняті веб-стандарти. Експерти "Семалт" дотримуються "меншої, більш" точки зору. Окрім розробки для павуків, перевага веб-стандартів-сумісного ресурсу полягає в тому, що вона буде доступною для широкого кола браузерів та швидкості з'єднання, покращення досвіду для користувачів.

Інший спосіб зробити вихідний код вашої веб-сторінки оптимізованим для SEO - це гарантувати, що кожна сторінка має оптимізовані ключовими словами заголовки, теги заголовків, метатегів та теги alt. Пам'ятайте, що ключові слова, на які ви націлені, мають бути такими ж, на яких ви орієнтувалися на копію тіла на цій сторінці.

Питання достовірності вмісту

Ще одна важлива річ, яку ви повинні розуміти, - це те, як основні пошукові системи визначають, який сайт з тисяч відображається для певного терміну. Пам'ятайте, навіть якщо ви дотримуєтесь наведених вище рекомендацій, і кожна сторінка вашого веб-сайту має розумну появу цього конкретного терміну, а URL-адреса та теги у вихідному коді оптимізовані для цього терміну, але ви все ще можете ніколи не з'являтись у верхній частині Пошук Google.

Щоб випередити конкуренцію, ви повинні сконцентруватися на створенні почуття довіри до пошукової системи. Найкращий спосіб досягти наступної мети - отримати посилання від відповідних галузевих сайтів, які є одночасно: популярними та видимими для пошуку ваших цільових умов.Він працює таким чином: чим більш цінний веб-сайт, який посилається на вас, тим більша довіра до вашої посилання буде з Google.

seo articles

Підведення підсумків

Ваш ресурс набагато більше імовірно покращить видимість і дохід пошукової системи, коли ви озброєні Три секретних елементи оптимізації пошукової системи для статей: вміст, код та авторитет Source .

December 22, 2017