Back to Question Center
0

Як оптимізація пошукової системи допомагає керувати готелем?

1 answers:

Оптимізація пошукових систем є важливою для будь-якого бізнесу в Інтернеті, незалежно від того, чи це місцевий бізнес чи велика компанія. Якщо ви власник невеликого готелю в своєму місті, переконайтеся, що жителі, а також туристи, знають про це. Найкращим способом покращення розпізнавання бренду готелю є запуск сайту та оптимізація його відповідно до всіх стандартів пошукової системи. Якісне управління оптимізацією пошукової системи допоможе вам досягти ваших комерційних цілей і підвищити рентабельність інвестицій (ROI).

search engine optimization management

Відповідно до статистичних даних, веб-сайти, перераховані на першій сторінці результатів пошуку Google, виробляють майже 92% всього пошуку (органічного) трафіку. Переходячи на другу сторінку результатів пошуку, трафік скоротився на 95%, а на наступних сторінках - на 80% і 60%. "Крім того, користувачі рідко відкривають 4-й та 5-й сторінки SERP, оскільки вони залучають веб-сайти, які розміщені там як не надійні та релевантні. Вони частково правильні, оскільки алгоритм рейтингу Google призначений для показу найбільш релевантних веб-сторінок на першій сторінці SERP. Це означає, що якщо веб-сайт вашого готелю не відображається на першій сторінці SERP, шанси користувачі знайдуть ваш веб-джерело менше 6%.

Які переваги керування сайтом на моєму веб-сайті готелю?

Перш за все, забезпечуючи якісну оптимізацію веб-сайтів, ви отримуєте шанс продовжувати випереджати своїх конкурентів на ринку ніші та згодом подвоїти ваш прибуток. Крім того, добре розроблений та привабливий веб-сайт може встановити авторитет вашого готелю та покращити визнання вашої марки. Люди, які можуть перевірити квартири, перш ніж робити замовлення, будуть вам більш лояльними. І, нарешті, збільшивши трафік на ваш сайт, ви підвищите свої продажі та зробите свій готельний бізнес процвітаючим.

Поради щодо покращення видимості веб-сайту готелю на SERP

Є багато способів, як підвищити рівень присутності вашої готельної мережі в Інтернеті. У цьому параграфі ми збираємо найбільш потужні, щоб оптимізувати ваш сайт для продажу та маркетингу.

  • Якісні реальні фото

Користувачі оцінюють готель за фотографіями, які ви їм надаєте. Подорожуючі починають свій пошук, переглядаючи мережу для найкращих та ідеально розташованих готелів. Вони оцінюють якість готелів за допомогою відповідних фотографій високої роздільної здатності, а іноді і промо-відео, якщо вони є. Переконайтеся, що ви надасте своїм потенційним клієнтам високоякісні фотографії своїх готельних апартаментів, зовнішньої території готелю, лобі та барів. Більше того, будьте обережні щодо редагування ваших фотографій, оскільки було багато питань, перш ніж подорожувачі почуваються обманом, оскільки фотографії, надані на головному веб-сайті, далекі від реальності.

  • Напишіть цікаві описи

У готельній сфері, історії якості готельних костюмів ПОВИННІ! Потрібно сказати цікаву історію своїм потенційним клієнтам, щоб змусити їх забронювати з вами. Бажано створити путівник (тобто. г. опишіть найближчі визначні пам'ятки або маршрути туристів по всьому місту). Недостатньо сказати, що ваш готель розміщений у самому центрі міста. Вам потрібно підняти інтерес людей до вас і вашого міста.

seo management

  • Кнопки соціальних медіа

Важливо поєднувати ваш веб-сайт готелю з популярними платформами соціальних мереж як Facebook, Google+, Instagram і Twitter. Це допоможе підвищити рівень поінформованості про бренд та покращити рейтинг у Google та інших пошукових системах. Переконайтеся, що у вас є привабливі та яскраві соціальні рахунки, де люди можуть поділитися своїми враженнями про ваш готель і задавати вам будь-які питання, що їх стосуються Source .

December 22, 2017