Back to Question Center
0

Які тонкощі SEO просування додатків?

1 answers:

Більшість людей вважає, що розробники мобільних додатків - це мільярдери. Однак ця віра далека від реальності. Важко працювати над створенням мобільного додатка. Проте для ефективного продажу це ще складніше.

Перше, що зазвичай робить веб-розробники після запуску мобільного додатка додаючи його в магазин Google. Однак питання полягає в тому, що слід робити на наступному етапі? Згідно з статистичними даними, наразі доступно більше 2 мільйонів програм у Google Play. Це складно стати видимим серед величезної кількості прямих конкурентів. Щоб рекламувати свою мобільну програму в Google, вам потрібно слідувати набору методів, які називаються оптимізацією App Store. Цей інструмент розроблений, щоб допомогти початківцям робити свої перші гроші та заохотити їх продовжувати розвиватися.

seo promotion

У цій статті ми поговоримо про стратегії оптимізації магазинів додатків та їх взаємозв'язку з просуванням SEO. Крім того, ми обговоримо деякі важливі підказки, які можуть зробити ваш мобільний додаток процвітаючою.

Оптимізація App Store в порівнянні з пошуковою оптимізацією

SEO або пошукова оптимізація - це органічний спосіб просування веб-сайту, який покликаний покращити видимість в Інтернеті за рахунок збільшення рейтингу веб-сайтів на SERP.

Оптимізація ASO або App Store - це процес оптимізації мобільних додатків, підвищуючи їхні позиції в рейтингу магазинів за ключовими запитами користувачів. Це додаток призначений для збільшення кількості органічних встановлень після перегляду сторінки додатка.

Процес реклами SEO для мобільних додатків

Оптимізація магазинів програм може бути як безкоштовною, так і платною. Первинні витрати у цій сфері пов'язані з різними службами відстеження та програмним забезпеченням графічних матеріалів. Крім того, ви можете здійснити спеціалізовані послуги, надані SEO агентствами. У цьому випадку бюджетування для вашого мобільного додатка для SEO буде схожим на рекламу плати за клік. Однак варто зазначити, що цей метод просування на виставці є більш економічним, оскільки оптимізація вашої сторінки додатка призведе до звичайного пошукового трафіку, навіть якщо ви вирішите припинити свою діяльність ASO.

Кількість встановлень вашої програми буде залежати від інтенсивності зусиль інших каналів трафіку. Єдиний спосіб отримати правильне значення зростання курсу переходів - провести тест. Правда, досить складно заздалегідь сказати, скільки органічних установок ви отримаєте після основних дій ASO. Однак, згідно з статистикою Google, відсоток органічних установок та платних оцінюється як 70% -30%. Отже, у вас є достатньо шансів отримати в цьому 70%. Ви можете вплинути на коефіцієнт конверсії вашого додатка кількома способами. Перш за все, вибравши найбільш релевантні ключові ключові слова свого додатка та правильно їх використовуючи в описі вмісту програми. По-друге, ви повинні організувати свої графічні елементи додатків, оскільки вони безпосередньо впливають на вашу конверсію додатка. Це означає, що ваш органічний ріст встановлення може залежить від позиції вашого додатка в результатах пошуку Google у магазині та конкурентоспроможності ваших пошукових термінів.

website seo promotion

Поради щодо проведення рекламних кампаній в пошуковій мережі для мобільних додатків

  • Відзначте свій додаток на головній сторінці магазину або в каталозі категорій;
  • Використовуйте свою цільову сторінку додатка як основне джерело реклами, створивши чітку та привабливу презентацію вашого додатка;
  • Щоб покращити ваше поінформованість про програму, ви можете створити блог для публікації всієї релевантної та привабливої ​​інформації про свій інтернет-продукт;
  • Створіть обліковий запис соціальних мереж, присвячений вашому мобільному додатку, і поділіться цією інформацією стосовно цього своїми послідовниками Source .
December 22, 2017