Back to Question Center
0

Це правда, що SEO та маркетинг контенту повинні діяти разом?

1 answers:

Це досить спірне питання про SEO та маркетинг контенту. І є дуже багато плутанини щодо їх правильного використання. Деякі веб-майстри вважають, що обидва вони ідеально збігаються, інші все ще вважають, що вони не в змозі. Отже, давайте спробуємо з'ясувати, чи існують міцні відносини між SEO та контентним маркетингом, або ні до чого.

seo and content marketing

Перш за все, давайте спробуємо отримати протилежне пропозицію. Що робити, якщо SEO та контент-маркетинг не діють спільно? Це було б дуже погано, я повинен визнати. Звичайно, між ними існує багато відмінностей. Так, існують навіть деякі критичні області, в яких цілком відрізняються маркетинг SEO та контенту. Отже, давайте подивимося на це - хоча обидва з них мають кілька точок диференціювання, все одно неможливо розділити їх на дві окремі частини. Я вважаю, що дотримання кожної різниці між ними не має сенсу. Замість цього я пропоную зосередити нашу увагу на цьому, можливо, найпростішому, але досить ясному порівнянні.

Ось короткий список пунктів:

  • Широкий маркетинг контенту є більш повним. Технічна пошукова оптимізація є більш вузькою і цілеспрямованою.
  • SEO та контент-маркетинг ідеально підходять рука об руку. Пошукова оптимізація вимагає виконання, підтримуючи всебічну маркетингову стратегію контенту.
  • Подумайте про SEO більш широко - використовуйте свої специфічні технічні можливості для інтеграції їх у маркетинг контенту. З іншого боку, для успішної маркетингової стратегії з маркетингу потрібна подвійна перевірка, яка відповідатиме технічним вимогам оптимізації пошукової системи.
  • Маркетинг вмісту - це все про ключові слова, довготривалі ключові фрази, якісні твори, інформативний вміст тощо.Отже, постараємося - сама суть контентного маркетингу - це практична реалізація технічного SEO, яка вимагає змісту по-своєму.
  • Оптимізація пошукових систем - це ставка на дослідження ключових слів, їх правильне використання, а також відстеження рейтингу для цих ключових слів на видавцях. Вміст маркетингу означає використання ключових слів, я маю на увазі їхнє практичне застосування через правильну стратегію, щоб об'єднати щільність ключових слів із натуральним та якісним письмовим способом для живих людей.
  • SEO вимагає вбудовування веб-сторінок за допомогою зворотних посилань. Маркетинг контенту допомагає забезпечити якісні посилання, публікуючи найпопулярніший вміст, який буде цікавий людям і залучати масу зв'язків з більшим трафіком.
  • Оптимізація пошукових систем є цілком послідовним виконанням, що вимагає безперервного наполегливого підходу. Також робить маркетингову стратегію контенту, з його поточними діями та активним підходом. Ви не можете просто зробити їх обидва, тому що ви повинні продовжувати робити їх послідовно, щоб бачити стабільну продуктивність і довгострокові результати.

seo content

Врешті-решт, існують ще деякі концептуальні відмінності між SEO та маркетингом контенту, я повинен визнати. Ось чому - оптимізація пошуків - це набагато більше різних технічних речей, крім самого контенту та зворотного зв'язку. І те, що ми повинні вважати само собою зрозумілим, полягає в тому, що SEO має кілька точно спеціалізованих завдань для вирішення, наприклад, метаданих, тегів, роботів. оптимізація тексту, стратегія карток сайту тощо Source .

December 22, 2017