Back to Question Center
0

Які найпоширеніші послуги SEO для малого бізнесу?

1 answers:

Вибір правильного сервісу SEO для малого бізнесу може бути складним завданням. Якщо ви є одним із тих підприємців, які не можуть вирішити, який саме інструмент для оптимізації SEO вибрати, то обов'язково прочитайте наступну статтю.

Наведена нижче інформація допоможе вам зрозуміти, які інструменти SEO для малого бізнесу. Прочитавши публікацію, у вас буде набагато менше сумнівів при виборі послуги SEO для вашого бізнесу. Отже, ближче до точки.

 small business seo services

Top SEO послуги для малого бізнесу:

Значення дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є основний елемент будь-якого проекту SEO, оскільки він служить основою для всієї оптимізації пошукової системи. Перше, що потрібно подумати при створенні плану підвищення рейтингу - це поглиблене дослідження ключових слів, яке допоможе визначити, які ключові слова націлювати. В ідеалі кожна веб-сторінка у вашому домені має націлити до двох релевантних та унікальних ключових слів. Переконайтеся, що у вас достатньо сторінок, націлених на достатнє число ключових слів, щоб охопити ключові сфери вашого бізнесу. Шукайте довгі пошукові ключові слова. Процес вибору правильних ключових слів зводиться до трьох етапів:

  • Визначення відповідності ключових слів;
  • Визначення кількості людей, які шукають вибране ключове слово у вашій географічній системі;
  • Визначення конкурентоспроможності ключових слів.

Відповідні ключові слова з комерційним наміром повинні бути вашим пріоритетом. Очевидно, що чим більше людей шукають ваше ключове слово, тим краще. Варто також згадати, що переважна менша конкуренція - це вимагає менше часу та грошей, щоб бути успішним. Спеціалісти Semalt рекомендують вам вибирати Wordtracker для проведення дослідження ключових слів. На додаток до точності, його легко використовувати.

Питання по створенню сторінки

Після завершення комплексного дослідження ключових слів, наступним кроком, який ви повинні думати про створення нових веб-сторінок для ранжування для вибрані ключові слова. Створюючи нові сторінки, спробуйте досягти таких цілей:

  • Ваші веб-сторінки мають бути досить довгими (до тисячі слів);
  • Кожна сторінка має мати унікальний і цінний вміст;
  • Переконайтеся, що кожна сторінка відповідає потребам читача;
  • Тримайте свої URL-адреси простими та лаконічними. Вони повинні бути близькими до кореня домену;
  • Пам'ятайте правило націлювання не більше двох ключових слів на сторінку.

 small business seo

Оптимізація сторінки - це ключ

Наступне, що ви повинні враховувати, це оптимізація сторінок. Простіше кажучи, вам потрібно оптимізувати свої веб-сторінки для пошукових систем. Зрештою, пошукові системи - це лише комп'ютери, і ваша мета полягає в тому, щоб вони могли зрозуміти предмету ваших сторінок. Таким чином, внесення змін до змісту, а також внесення технічного оновлення для ваших веб-сторінок є обов'язковим.

Цей тип оптимізації дуже рекомендується для малого бізнесу, оскільки це більш доступним, ніж створення нових сторінок з нуля. Часто трапляється, що для сторінки потрібна незначна коригування, щоб її можна було краще зрозуміти пошуковим системам, наприклад, створення привабливих і відповідних тегів заголовків або оптимізації тексту прив'язки.

Обгортання вгору

Під час вибору найкращого сервісу SEO для вашого малого бізнесу переконайтеся, що він включає в себе такі аспекти SEO як дослідження ключових слів, створення сторінок та оптимізація сторінок. Слід також звернути увагу на будівництво посилань та технічний аудит. Дотримання наведеного нижче посібника допоможе вам на правильному шляху та гарантувати, що ваш малий бізнес не буде прийнято на прогулянку Source .

December 22, 2017