Back to Question Center
0

Що потрібно очікувати від компанії з професійної оптимізації?

1 answers:

Ви коли-небудь замислювалися, що робить компанія з оптимізації пошукової системи? В даний час професія експерта з SEO піднімає багато питань, оскільки ці фахівці роблять багато складних завдань, які допомагають оцінити ваш веб-сайт вище на SERP. Щоб зрозуміти, що нам слід очікувати від компанії з оптимізації, ми повинні зайти на сцену. У цій статті я дам вам уявлення про сферу оптимізації пошукової системи та показують, які спеціалісти SEO роблять для вдосконалення своїх веб-сайтів для клієнтів.

optimization company

Я хотів би почати цю статтю, зазначивши, що існують чотири основних джерела трафіку: органічні (пошук), направлення, оплачені та соціальні. Однак, основний трафік - це найбільш цілеспрямований трафік. Це означає, що чим більше цільовий трафік ви отримуєте від домінуючих пошуків для ваших ключових ключових слів, тим більше шансів перетворити ці відвідувачі в продажі та доходи.

Наприклад, у вас є окремий продукт, і ви хотіли б рекламувати його в Інтернеті. Ви вибрали доменне ім'я та найняли професійних веб-розробників, які створить для вас веб-сайт або цільову сторінку. Ваш сайт запущений. Однак, звичайно, ви не отримуєте потоку трафіку до вашого домену одночасно. І ви починаєте задавати собі такі запитання: "Хто, крім мене та моєї команди, знає, що я запустив веб-сайт?", "Чи користувачі знають щось про моє бренд?" Та "Як я можу покращити розпізнавання бренда та залучити більше відвідувачів до мій веб-джерело? ".

На всі ці питання можна відповісти хороший консультант з SEO або компанія з оптимізації. Таким чином, наступний етап після запуску веб-сайту - це оптимізація веб-сайтів відповідно до всіх стандартів пошукової системи. Якщо ви вирішите розширити свій ринок та підвищити свій коефіцієнт конверсії, тоді вам потрібно найняти надійну компанію з оптимізації. Команда експертів проведе вас на шляху до успіху.

Що робить компанія оптимізації?

SEO компанії мають інший підхід до кожного проекту, на якому вони працюють. Перед початком кампанії з оптимізації вони, як правило, проводять складний аналіз ринкової ніші та дослідження конкурентів. Підхід до певного онлайн-проекту буде також залежати від масштабів кампанії, ринкової ніші, бюджету та інших фундаментальних аспектів.

Перш за все, компанія з оптимізації виконує аналіз структури сайту. Google та інші популярні пошукові системи, такі як Yahoo та Bing, підкреслюють, що вони оцінюють кращі сайти, які призначені для користувачів, а не для пошукових систем. Ваш веб-сайт, очевидно, повинен бути добре структурованим та зручним для навігації. Однак, це також має бути правильно структуроване для пошукових систем для аналізу вашого контенту.

seo company

Таким чином, експерти SEO надають наступні стратегії покращення структури вашого сайту:

  • виправлення помилок на сайті;
  • реалізувати Роботи. txt файл;
  • поліпшити свій статус індексу;
  • впровадити XML Sitemap;
  • покращує швидкість вашої сторінки;
  • оптимізувати мета-елементи.

Наступним етапом оптимізації веб-сайту є аналіз вмісту. На цьому етапі експерти з SEO працюють разом з контент-маркетологами для створення унікального та релевантного контенту. Крім того, вони перевіряють вміст, який ви вже маєте на своєму сайті, і покращуєте його, якщо є потреба. Крім того, експерти SEO вирішують такі питання, як видання, що містить дубльований вміст, відсутні сторінки та слабкі сторінки рейтингу Source .

December 22, 2017