Back to Question Center
0

Які можливі способи оптимізувати ваше відео для Інтернету?

1 answers:

Створення відеороликів для вашого веб-сайту може стати чудовим способом привернути увагу користувачів та зробити їх лояльними до вашого бізнесу. За останні кілька років відеоматеріал став улюбленою фоновою функцією дизайну, і буде продовжувати рости як підтримуючий маркетинговий елемент у всіх сучасних браузерах. Однак, незважаючи на все більш широке розпізнавання відео позитивного впливу на бізнес, оптимізація відео не практикується так само, як оптимізація веб-сайтів. Точно так само, як ви оптимізуєте цільові сторінки та створюєте кампанії з оптимізації навколо частини вмісту, потрібно створити кампанію оптимізації відео контенту веб-сайту.

how to optimize video for web

Ви повинні розуміти, що цього не достатньо, щоб створити багато привабливого та захоплюючого відео контенту та викинути його на YouTube. Ви повинні натискати на свої відео, оптимізувати його відповідно до вимог пошукової системи. Тільки в цьому випадку ваші ресурси не будуть витрачені. Ваш відеоматеріал має бути незабутнім, релевантним вашому бізнесу та творчості, щоб отримати хороший прибуток від інвестицій.

У цій статті ви знайдете деякі кроки, щоб переконатися, що кожне створене вами відео повністю оптимізовано для максимальної продуктивності і приверне тільки цільовий трафік на ваш сайт.

Способи оптимізації відео для веб

  • Зверніть увагу на вашу ділову мету під час розробки відео

Неправильне переконання, що відео може існувати лише для підвищення поінформованості про бренд. Стратегічно створені та цілеспрямовані відеоролики, які надають користувачам певну конкретну бізнес-ідею, можуть спрямовувати потенційних клієнтів через послідовність продажів та допомогти перетворити їх на платних та постійних клієнтів.Все, що вам потрібно - це встановити конкретну ціль у концепції вашого відео.

Щоб виконати це завдання, потрібно визначити, які емоції ви хочете викликати в серцях та умах своїх глядачів. Емоції, такі як хвилювання, страх та подразнення, можуть працювати якнайкраще. Крім того, ваше відео має бути спеціально розроблено для вашої цільової аудиторії. Ви повинні враховувати такі особливості, як вік, стать та уподобання людей, до яких буде подано відео. Дії глядачів будуть засновані на вмісті, який вони споживають.

seo video

  • Виконати заклик до дій до ваших відео

Щоб користувачі переглядали ваші відео до кінця, вам потрібно не тільки надати їм з привабливим вмістом, але також використовують виклик до дій. Крім того, найцінніша інформація повинна бути доставлена ​​користувачам протягом останніх хвилин, щоб привернути увагу користувачів. Саме тому кожен раз, коли ви створюєте свої промо-ролики, переконайтеся, що ви включили наступний виклик до дій у них. Усі ці дії можуть включати ряд анотацій YouTube, які вказують на різні ресурси, пряме запит від хосту або посилання у кінці відео до вашого основного домену.

Ваш заклик до дій повинен бути прямим та включати всі можливі способи, з якими ваші потенційні клієнти можуть захотіти зв'язатися з вами. Рекомендується використовувати щонайменше два типи CTA-один для користувачів, які готові до переходу, а також один з них, що призведе до більшої кількості зацікавлених матеріалів Source .

December 22, 2017