Back to Question Center
0

Чи є секрет просування цільових сторінок нерухомості?

1 answers:

Незалежно від того, чи ви є ріелтором, продавцем житла або професіоналом у сфері нерухомості, вам слід почати створювати цільові сторінки для потенційних клієнтів, щоб перемістити їх до місця придбання. Написання цільової сторінки нерухомості, яка фіксує потенційні клієнти, не так важко, як можна було б придумати. Сьогодні я розповім, як створити цільові сторінки з високою ціною конвертації нерухомості.

real estate landing pages

Поради щодо побудови та просування ефективних цільових сторінок нерухомості

Магнітний заголовок судна

Фокус на головну оптимізацію. Переконайтеся, що ваша цільова сторінка містить ясні та лаконічні заголовки, які легко і цікаво читати. Тримайте їх простими за допомогою точної мови. Переконайтеся, що заголовок надає читачам інформацію, яку вони шукають, підтверджуючи, що вони знаходяться у правильному місці та легко натискати. Як показує статистика, кращі заголовки цільових сторінок спрямовані на глибоку емоційну вигоду від ведення бізнесу з вами. Semalti експерти пропонують прив'язати початкове оголошення, електронну пошту чи блог, з заголовком цільової сторінки. Довга історія коротко: дайте своїм клієнтам те, що вони хочуть, і вони повернуть прихильність.

Питання особистого підходу

Як правило, найновіші ріелтори знають свою аудиторію всередині та зовні. Інвестіруйте свій час, щоб дізнатись, які стратегії чи засоби масової інформації вони вибирають. Це дасть вам краще розуміння того, які повідомлення їм надати, і якими способами лікувати відвідувачів, коли вони стануть повноцінними клієнтами. Надання клієнтам інформації, яку вони хочуть, допомагає вам залишатися перед вашою конкуренцією.

Відгуки, що створюють довіру

Відгуки - це потужний інструмент, який може допомогти вам просувати ваші цільові сторінки нерухомості. Вибираючи відгуки, дотримуйтесь цих правил:

  • Виберіть ті, які найбільш цінні для вашої цільової аудиторії;
  • Використовувати візуальні матеріали, коли це можливо, - графіка та відео - відмінний спосіб побудови довіри та уваги до аудиторії;
  • Виберіть відгуки, що містять конкретні номери чи деталі, які допомагають малювати картину для клієнта.

Заклик до дій

Дуже доцільно, щоб ви включили CTA у ваші цільові сторінки нерухомості. CTA - остання точка взаємодії та остання можливість перетворити ваших відвідувачів. Створюючи заклик до дії для вашої цільової сторінки, застосуйте наступні стратегії:

real estate website seo

  • Розглянемо можливість створення великої кнопки у привабливому кольорі. Переконайтеся, що він проходить випробування на косі, щоб ваш користувач не міг пропустити його.
  • Творчість. Ніхто не джазує, щоб "зателефонувати нам". "Зробіть свій CTA переконливим та захоплюючим. Нагадайте читачеві, що у них для них.
  • Орієнтуйтеся на наступний крок, який ви хочете, щоб ваш клієнт взявся. Ніколи не відволікайте відвідувача з безліччю різних варіантів або пропозицій. Скажіть точно, що робити далі: зв'яжіться з нами. Зареєструватися. Get It Now.

Пам'ятайте, що дійсними цільовими сторінками є спочатку розміщення клієнта. У 2017 році існує безліч можливостей для ріелторів, які бажають взяти унікальний підхід до цільової сторінки нерухомості. Таким чином, не соромтеся виходити за рамки стандартів і веселитися з ним. Поки ви поставите спочатку своїх клієнтів, ви обов'язково виграєте Source .

December 22, 2017