Back to Question Center
0

Що ви знаєте про SEO в електронній комерції для сторінок категорій?

1 answers:

На сьогоднішній день сучасний ринок перетворився на переповнений світ електронної комерції. І це стає все більш і більш конкурентним середовищем для Інтернет-магазинів, що найкращим чином забезпечує своїх клієнтів більш бездоганним, приємним та безпечним торговим досвідом.І ця вже гостра ринкова конкуренція лише стане більш жорстокою. Ось чому кожен розумний онлайн-підприємець змушений зараз продовжувати рухати шлях поліпшення для кожної найдивнішої деталі у своїх магазинах електронної комерції. І сторінки категорій, які вказують свої продукти, не є винятком. Крім того, особливо популярні сторінки, що ставляться до категорії "SEO", є основними напрямками, з якими завжди треба уважно стежити. Насправді, однак, тема SEO для сторінок категорій досі нехтується надто багатьма інтернет-магазинами.

Ось чому нижче наведено кілька основних кроків, які допоможуть вам переконатися, що ви рухаєтеся на правильному шляху. Я вірю, що вони допоможуть вам зберегти ваш веб-магазин більш привабливим для вашої цільової аудиторії. Отже, тут приходять основи SEO для сторінок категорій, щоб керувати продажем вашої продукції:

  • Напишіть індивідуальну копію продажу

Стандарт Копія продаж необхідна для того, щоб допомогти покупцям виконати своє рішення про покупку у вашому веб-магазині. Але що, якщо я кажу, що це також має вирішальне значення для цілей SEO? Фактично, наявність унікальної копії продажів для SEO на сторінках категорій може бути відмінним способом націлювання на конкретні ключові слова. Ніколи не пропустіть цю можливість, щоб покращити своє видимість в Інтернеті. Просто переконайтеся, щоб уникнути будь-яких не унікальних творів.

  • Включити обов'язкові CTA

Подарувати привабливість вашим відвідувачам шляхом вбудовування сторінок своєї категорії з різними закликами до дії. Я маю на увазі тут, що ви можете приземлитися будь-яке переконливе повідомлення, наприклад, "продукти залишили", "найкраща пропозиція", "обмежена пропозиція". "Крім того, було б здорово створити більше попиту на ваші продукти, показуючи піктограми, які позначають відгуки. Зробивши це, ви також можете покращити довіру вашого веб-магазину.

  • Сторінки розділених категорій за критеріями

Іноді клієнти не знають точно, який продукт вони переглядають. Отже, чому б вам не допомогти їм підібрати потрібний товар і зробити справжню покупку? Розбийте сторінки вашої категорії за різними критеріями для пошуку для функціонального пошуку. Я маю на увазі, що, діючи як справжній помічник покупок, ви можете вільно підкреслити, наприклад, свої найпопулярніші продукти, свіжі випуски, найвищі рейтинги товарів, обмежені пропозиції акцій тощо.

website seo

  • Розширений пошук

Щоб виграти конкурс, ви повинні мати більше лояльних клієнтів, з вами на регулярній основі. Нехай кожен відомий відвідувач відразу знаходить ідеальний матч, і вони стануть вашими постійними клієнтами. Таким чином, зробити пошук більш точним та інтуїтивно зрозумілим для кращого знайомства. Ось приклад корисної інформації, щоб створити функціональну грановану навігацію за вашими сторінками категорій - нехай покупці шукатимуть ряд факторів. Очевидно, що для отримання вигідної допомоги, для правильної графічної навігації вам потрібно буде точно звернути увагу на деякі серйозні наслідки в SEO для категорій сторінок і списків продуктів. Я рекомендую переглядати для більш поглибленого вивчення цього предмету. Єдине, що я можу сказати тобі напевно - обробка гранованою навігацією - це чудова практика, що дозволяє виділити ваш інтернет-магазин і попередити конкурентів Source .

December 22, 2017