Back to Question Center
0

Як створити ідеальний профіль зворотного посилання для мого веб-сайту?

1 answers:

Що таке ідеальний профіль зворотного зв'язку? На жаль, стегно практично неможливе, оскільки "ідеальний" профіль повинен включати лише природні зв'язки. Я маю на увазі, що цей процес ніколи не може стати повною мірою керованою діяльністю для кожної включеної посилання. Нижче я наведу кілька порад для розгляду. Я вважаю, що вони допоможуть вам максимально наблизитись до ідеального профілю зворотного зв'язку. Це означає, що ваш веб-сайт стане вищим за основні цільові ключові слова, ніж ваші найближчі конкуренти. У будь-якому випадку, існує суть для кожного сучасного онлайн-бізнесу, чи не так?

backlink profile

Перш за все, наближення до "ідеального" профілю зворотного зв'язку означає відключення від найгірших речей, таких як платні будівлі посилань, подання заявки на каталоги посилань або керування будь-якими Вміст блогу ставок в основному про спам діяльності. Беручи до уваги, що не кожне зворотне посилання, але весь профіль зворотного з'єднання веб-сайту потребує скрупульозно моніторингу в цілому, розглянемо наступні пункти та пропозиції:

  • Зв'язки з вищою владою

Очевидно, що хороший профіль зворотного зв'язку завжди грунтується виключно на високих посиланнях влади. Я маю на увазі, що ваша стратегія побудови посилань повинна спиратися лише на найавторитетніші, надійні та шановані веб-сторінки. Пам'ятайте - влада вашого веб-сайту є дуже розумною справою. Не витрачайте свій час і зусилля на будь-яких сміттєвих посиланнях, які неминуче суперечать вашим високоякісним, у будь-якому випадку впливають на рейтинг вашого веб-сайту у визначеному негативному сенсі.

  • Текст прив'язки

Одним з найбільш суперечливих питань тут є текстове посилання. Не треба сказати, що вкладання ваших посилань з текстовими прив'язками, багатими за ключовими словами, добре визнається як один з найпотужніших способів ранжування вище для певного цільового ключового слова або ключової фрази. Тим не менше, усе це було б недостатньо у будь-якому разі. Фактично, ваш ідеально бездоганний профіль зворотного зв'язку потребуватиме різних типів текстових прив'язок, які можна побачити на всіх веб-сторінках. Таким чином, переконайтеся, що ваші розведені текстові прив'язки не лише позначаються ключовими словами, але й різними іншими семантичними творами, що відповідають вашому загальному змісту.

  • Свіжий зворотний профіль

Подивимось на це - створення "ідеального" зворотного профілю ніколи не може бути завершено в повному обсязі. Я маю на увазі, що це довготривалі і постійні зусилля, спрямовані на те, щоб постійно вигравати нові свіжі зв'язки. Фактично, навіть найавторитетніші сайти, зайняті на вершині результатів пошуку Google, повинні постійно отримувати нові посилання. Інакше, їхня занадто слабка зв'язок будівельної діяльності неминуче призведе до скорочення он-лайн видимості на SERPs.

backlinks seo

  • Релевантність посилання

Просто не забувайте - минуло давно. Якість, а не кількість питань. Це вже не справа, тому що кожен позитивний та ефективний профіль зворотного зв'язку завжди повинен бути більш ніж релевантним властивостям домену та веб-сторінки. Враховуючи релевантність посилання для будь-якого багатообіцяючого стороннього партнерства, перевірте, що взагалі говорить про вміст веб-сайту та про те, які саме ключові слова вже знаходяться за рейтингом. Найчастіше за допомогою онлайн-інструменту, такого як SEMRush або Semalt Analyzer, можна набагато простіше зробити все, принаймні ті, що стосуються найважливіших проблем, таких як контекстно-відповідні ключові слова, авторитет джерела в Інтернеті та якість вмісту сторінки Source .

December 22, 2017