Back to Question Center
0

Чи потрібно купувати зворотні посилання для мого веб-сайту?

1 answers:

Не треба сказати, що якісні зворотні посилання є більш важливими для успіху кожного веб-сайту. З одного боку, вони є одними з найважливіших факторів, які визначають фактичний рейтинг онлайн-сторінок у видавцях Google. У той же час зворотні посилання є основними елементами кожного веб-сайту в цілому. Проте в даний час якимось популярним варіантом придбання зворотних посилань стає безсумнівно спірне питання, особливо для власників онлайн-бізнесу, а також левова частка веб-майстрів, що працюють на численних онлайнових проектах різного потенціалу та комерційного націлювання. Я маю на увазі, що прийняття єдиного рішення щодо купівлі зворотних зв'язків часто розглядається як перевірене користувачем і дуже перспективний спосіб нагромаджувати більше веб-трафіку. Тим не менш, чи слід просто дотримуватися прикладу та купувати зворотні посилання для вашого веб-сайту, як це все? Давайте поговоримо про це і перевіримо, чи варто купувати зворотні посилання, чи ні.

buy backlinks Перш за все, давайте зробимо чітку різницю між оплаченими зворотними зв'язками та оплатою послуг повного складу SEO, які включають в себе створення якісної лінки. Коли ви подаєте заявку на будь-який платний набір зворотних посилань навалом, ви, швидше за все, будете мати справу з персональними мережевими блогами або з величезною кількістю низькоякісних посилань, які насправді є не що інше, як спам за натурою. З іншого боку, однак, найм SEO агентств, які надають природно створених органічних зворотних зв'язків у своїх пакетах послуг, - це зовсім інша справа.

Гаразд, ви вирішили купити зворотні посилання на ваш сайт у будь-якому випадку. Отже, яка проблема? Найгірше, що стосується цих платних зворотних зв'язків, є те, що за будь-яких обставин вони все ще визнаються Google (як і іншими основними пошуковими системами) як спам і низьку якість. По суті, така практика більш відома як чорна шапка, або, принаймні, технологія SEO-сеть. Таким чином, платні посилання, швидше за все, належать до числа найбільш серйозних порушень керівних принципів Google, завжди не дотримуючись основних положень та умов, що продиктовані сучасною реальністю органічного пошуку. Не треба сказати, що діючи таким чином, рано чи пізно призведе до посилення покарань Google. Ось чому вам краще забути це занадто привабливе, але все ще недбале рішення про покупку зворотних посилань для вашого веб-сайту.

seo backlinks

Ось декілька пунктів куль, щоб проілюструвати, що покупка низькоякісних зворотних зв'язків навалом - це річ, яка однозначно не працює:

  • один раз знову ж таки - перша велика проблема із покупкою зворотних посилань полягає в тому, що це суперечить загальноприйнятим правилам і умовам рейтингу Google;
  • оплачені зворотні посилання навалом - це занадто ризикована спроба, яка також може призвести до найвищого рівня штрафів, які іноді призводять до втрати цілого веб-сайту назавжди (інакше, деіндексація вашого домену раз і назавжди);
  • всі зворотні посилання, створені для комерційних цілей, не мають нічого спільного з якісним змістом, оскільки вони найчастіше формуються автоматично за масою або на основі майбутнього "самостійного керування", як і будь-який інший небажаний спам;
  • дуже часто власники веб-сайтів роблять угоди з надто недобросовісними торговельними посередниками, так що такі зворотні посилання, пропоновані до продажу, просто виявляються випадковими, отже, вони надходять з абсолютно невідповідних та навіть не пов'язаних з ними веб-сайтів, не кажучи вже про фактичну владу таких недійсних джерел Source .
December 22, 2017