Back to Question Center
0

Які можливі способи отримати зворотні посилання в наступному році?

1 answers:

Кожен, хто працює на цифровому ринку, знає, що створення зв'язку є критичним для успіху, коли мова йде про підвищення авторитету веб-сайту та отримання вищого рангу на SERP. Якщо ви хочете, щоб ранг вищий в SERP, вам потрібно більше зворотних посилань. Ваші потенційні читачі не зможуть побачити якість та ідеально зібраний вміст, якщо він не містить жодних посилань. Отже, якісні зворотні посилання є одним з найважливіших чинників оптимізації пошукових систем сьогодні. У всіх статтях та публікаціях найвищого рейтингу є багато посилань із інших джерел якості, які вказують на них. Посилання служать голосами для сторінок, які Google вважає авторитетними. Google вважає, що сторінки з тисячами посилань є більш репутацією, ніж сторінка з десятью зворотними посиланнями. Однак, якщо ці посилання походять з надійних відомих веб-джерел, вони будуть коштувати тисячі середніх якісних зовнішніх посилань.

how to get backlinks 2018

Ми живемо в світі, де всі підприємства потребують зворотних зв'язків. Маркетологи шукають їх кожен день, і це стає досить складним, щоб залишитися на вершині цієї гри. Багато маркетологів просто зупиняють свої кампанії побудови посилань, оскільки вони знаходять це дратує, безглуздо і неуважним. Проте це не вихід із здачі. Щоб збільшити органічний трафік, потрібно створити якісний зворотний профіль. Отже, одержання зворотних посилань у 2017, 2018 та наступні роки буде першочерговим. Є кілька незмінних методів, які можна використовувати в кампанії зі створення посилань, щоб отримати видимий результат. У цій статті ми детально розглянемо ці методики, а також поради щодо посилення посилань на побудову кампанії, що працюють до 2018 року.

Як отримати зворотні посилання в 2018 році?

  • Гостьова книга

Гість блоггінг - це прекрасна можливість залучити новий і цільовий трафік на ваш сайт. Це є актуальним і специфічним способом створення високоякісного сінкового соку. Більше того, це дає вам можливість зарекомендувати себе як галузевого експерта та показує користувачам вашу владу.

Ідеальний підхід для створення внутрішніх зворотних зв'язків - створити блог для вашого сайту. Проте розміщення на гостьових сайтах, які вже мають високий авторитет та хорошу репутацію серед користувачів, роблять трафік, який ви інакше не могли отримати. На кожному гостьовій посаді вам потрібно скористатись спеціальним авторським рядком, який посилається на ваш сайт. Це слугуватиме вам як безкоштовна промоція та покращення авторитету вашого бренду. Ви пишете чудову статтю, засновану на дослідженні, і в якості обміну для вашої роботи ви отримуєте цінну зворотну посилання. Все здається чесним, чи не так? Отже, головна мета полягає лише в публікаціях гостя на високоякісних, грандіозних сайтах. Я раджу вам не витрачати створити статті на низькоякісні спам-сайти.

how to get backlinks

  • Вкажіть впливовість у ваших посадах

Я більше ніж переконаний, що ви стикалися з статтями, пов'язаними з Найвищі авторитетні особи і ваша ніша впливів. Вони зацікавлені і роблять користувачі натискають на них. Такі статті набирають популярність протягом короткого періоду, коли вони ловлять і містять деяку науково обгрунтовану інформацію. Ті, хто публікує такі статті, роблять це з особливої ​​причини. Вони хотіли б отримати більш якісні зворотні посилання через ці статті. Отже, коли ви згадуєте відомих людей у ​​ваших статтях, ви, швидше за все, отримаєте більше націлених посилань на ваш сайт. Ще один плюс полягає в тому, що згадані люди, що впливають на розум, можуть поділитися цими статтями з численними послідовниками Source .

December 22, 2017