Back to Question Center
0

Як знайти зворотні посилання, які вказують на ваш сайт?

1 answers:

Зворотні посилання - серце пошукової оптимізації. Вони мають найбільший вплив на рейтинги сайту. Однак, це займає багато часу, зусиль і іноді грошей, щоб виявити якісні зворотні посилання для просування онлайн-бізнесу. Одним з найбільших труднощів для експертів з SEO є підтримка контролю за зворотними посиланнями, які вони вже встановили. Дуже важко перевірити, звідки ви отримуєте зворотний зв'язок, куди звернувся зворотний шлях, і чому він не впливає на рейтинг вашого сайту.

Моніторинг зворотного зв'язку - одне з найскладніших завдань у створенні посилання, що надзвичайно важливо для оптимізації пошукових систем веб-сайту.У цій статті я покажу вам, чому моніторинг зворотної лінії має вирішальне значення і як ви завжди можете бути в курсі поточних позицій зворотного зв'язку.

discover backlinks

Налаштування різних зворотних посилань

Давайте уявити собі ситуацію, коли ви відкрили чудове посилання від основної публікації в засобах масової інформації деякий час тому, але в даний час це не володіти будь-якою цінністю для вашого SEO як сайту, де ваша посилання розміщувалася, ребрендинг, і ваші високоякісні посилання були відсутніми. Я думаю, що ця ситуація знайома більшості веб-розробників. Щоб уникнути таких неприємних випадків, ви завжди повинні стежити за своїми зворотними посиланнями, навіть якщо вони були розміщені кілька років тому. Звичайно, практично неможливо відстежити всі зовнішні посилання вручну. Саме тому для цієї мети вам слід використовувати деякі автоматизовані інструменти, такі як Semalt Auto SEO або SE Ranking. Наприклад, Semalt надасть вам сповіщення в будь-який час деяких коригувань для зворотного посилання. Використовуючи цей інструмент, ви можете легко перевірити, чи мають посилання ви позитивно чи негативно впливають на ваш сайт. Вам буде запропоновано детальний аналіз на підставі таких показників, як рейтинг Alexa, деякі зовнішні посилання, джерела, проіндексовані роботами Google, якість оптимізації якорів, спільнота Google, право власності на домен тощо.Усі наступні показники будуть забезпечені параметрами фільтрів високої швидкості.

  • Керування зворотними зв'язками

Бланки можуть забезпечити велику користь для вашого веб-сайту SEO або навпаки, знищити вашу репутацію бренду. Щоб запобігти падінню рейтингів, потрібно виявити зворотні посилання, які можуть становити загрозу для кампанії з оптимізації пошукової системи та усунення всіх шкідливих зворотних зв'язків у часі.Використовуючи Semalt Auto SEO, ви отримаєте повідомлення про низькоякісні зворотні посилання. Я рекомендую звернути особливу увагу на зворотні посилання, які надходять від азартних ігор, дорослих або інших шахрайських сумнівних сфер, де посилання на ваш сайт не повинні розміщуватися. Потрібно якнайшвидше видалити ці посилання за допомогою Google Disavow Tool.

check backlink profile

  • Моніторинг ваших текстів прив'язки

Ви повинні контролювати не тільки джерела, звідки ви надсилаєте зворотні посилання, ваші посилання. Неприродний профіль зв'язку може спричинити штрафи Google. Вам потрібно керувати та контролювати ваші якорі з посиланнями, щоб захистити ваш сайт від надмірної ваги до точних ключових слів Source .

December 22, 2017