Back to Question Center
0

Як підписані зворотні посилання можуть покращити мій веб-сайт SEO?

1 answers:

Найбільша кількість власників веб-сайтів стає розчарованою, коли мова йде про диференціацію dofollow та nofollow зворотних посилань. Ви коли-небудь замислювалися, яка різниця між ними і як вони можуть сприяти оптимізації пошукової системи вашого веб-сайту? Якщо ви не знаєте різниці в цих уявленнях, ви, мабуть, не знаєте про розподіл на сік зв'язків. Сподіваюся, наш короткий підручник вилучить цю невпевненість і допоможе вам прийняти рішення щодо "наступного" статусу кожної зворотної лінії, яку ви маєте.

dofollow backlinks

Поняття соки посилань та стратегія посилань

Перш ніж почнемо говорити про різницю між невідповідністю і виконати зворотні посилання, давайте уважніше розглянемо на "поєднання соку" і як ви можете отримати це або втратити.

Коли ви поміщаєте посилання на іншу веб-сторінку, ви голосуєте за цією сторінкою і рекомендуєте своїм читачам і послідовникам перевірити цю сторінку для отримання додаткової інформації.Google піклується про взаємодію з користувачем, тому він хоче, щоб ви поставили посилання лише на надійні й авторитетні домени, що хоча б якимось чином пов'язані з вашим власним бізнесом. Якісне посилання для веб-сайту чи блогу є відмінним. Чим вища якість сайту, що зв'язує вас, тим кращий результат ви отримаєте. Це не означає, що посилання на нижчі рейтинги сторінок або відносно нові домени є марними. Пошукові системи враховують багато факторів рейтингу, серед яких - кількість зворотних посилань, які ви отримуєте з відповідних сторінок.

Не використовуйте взаємні зв'язки

Веб-власники веб-сайтів, що мають на увазі життєві посилання, повинні мати на увазі при створенні кампанії побудови посилань, це те, що кількість посилань менш значна, ніж їхня якість. Більш того, якщо посилання, які вказують на ваш веб-сайт, не пов'язані з темою вашої сторінки, то він буде прийнятий Google як порушення правил, і ваш сайт отримає штрафи. Крім того, вам слід уникати публікації партнерів посилань на інші сторінки, що охоплюють кількість різних не пов'язаних тем. Якщо ви використовуєте блог SEO про вишивання, то, швидше за все, ви отримуєте штрафи від пошукових систем, якщо ви не використовуєте nofollow для всіх цих зворотних посилань.

nofollow backlinks

Dofollow зворотні та зворотні посилання

Якщо ви впровадите атрибут nofollow до посилання на ваш блог або веб-сайт, Google не буде передавати сік з посиланням на цю особу посилання. Згідно з цією схемою, користувачі зможуть знайти вміст, натиснувши це посилання, але Google не буде вважати цю зворотну посиланням як сигнал про авторитет веб-сайту. Зазвичай, не представляється можливим реалізувати атрибут dofollow backlinks, якщо ви згодні з Google за посиланням на цільову сторінку. Якщо ви не хочете, щоб сінк посилання проходив через вашу зворотний зв'язок, то вам потрібно застосувати атрибут nonfollow до ваших посилань.

Є деякі особливі ситуації, коли використання атрибута nofollow може бути корисним. Перша і найпоширеніша ситуація - це коли ви платите за посилання. Якщо ви не використовуєте посилання nofollow, у цьому випадку Google може зловити вас за шахрайську діяльність зі спамом і припинити індексування вашого веб-сайту.

Та сама ситуація полягає в тому, що вам платять за блоггер, щоб публікувати повідомлення в своєму блозі. Будь-які зворотні посилання на спонсоровані публікації повинні мати атрибут nofollow. Google розглядає платні посилання та посилання, опубліковані на спонсорських посадах, як однакові якісні посилання. Веб-сайти, які займаються цією діяльністю, можуть отримати штрафи. Ось чому доцільно використовувати для них атрибут nofollow.

Партнерські посилання також потрапляють у рекламний вид зворотних посилань. Вони розглядаються пошуковими системами як рекламні. Ось чому вам потрібно зробити nofollow Source .

December 22, 2017